All for Joomla All for Webmasters
+12 34 56 78
Jahutusseadmed ja IT lahenduste jahutus

Alates 2018 aastast oleme Hiref firma ametlik esindaja Eestis. Tänu koostööle kliimaseadmete ja jahutuse valdkonnas maailma ühe parima ettevõttega, saame pakkuda:


·    Kapp konditsioneerid
·    Sisseehitatud jahutusseadmed ja konditsioneerid 
·    Veejahutusseadmed
·    Õhu / õhu andmetöötlussüsteemid
·    Hüdromoodulid

·    Süsteemide kontroll ja järelevalve

 

Kaasaegse andmekeskuste võrguinfrastruktuuri ehitamise üks peamisi suundumusi on IT-seadmete tiheduse pidev suurenemine. See tingib vajaduse kasutada samaväärseid või paremaid jahutussüsteeme, mis on võimelised serveriseadmetest soojust tõhusalt hajutama. Jahutus- ja jahutussüsteemid on ise võimsad elektritarbijad, kes moodustavad keskuses kuni 40% kogu andmekeskuse energiatarbimisest. Seega võib kogu energiatarbimine olla väga suur, mis on universaalse energiasäästu kontekstis lihtsalt vastuvõetamatu.

 

Hiref jälgib rangelt globaalseid suundumusi energiatõhususe parandamisel ja keskkonnaohutuse säilitamisel, luues ainulaadseid, võimsaid ja läbimõeldud energiasäästlikke seadmeid, et lahendada mitmesuguseid ülesandeid andmekeskuses jahutussüsteemi korraldamiseks.

 

Telekommunikatsiooni turvaliste konteinerite ja modulaarsete andmekeskuse infrastruktuuride ühine tunnus on pideva töö vajadus. HiRef telekommunikatsioonivõrgu jahutussüsteemid on loodud tundlikkuse efekti maksimaalseks kasutamiseks otsese tasuta jahutuse või jahutuse abil, mis võtab vastu hädaolukorra 48/24 V alalisvoolu, tagades katkematu töö ka kõige raskemates töötingimustes.

 

Meie ettevõtte DNA: erinevates jahutuspiirkondades kasutame mitmesuguseid tehnoloogiaid, mille eesmärk on leida energia kõige tõhusam kasutamine, tagada energia säästmine, kahjulike heitkoguste vähendamine ja tegevuskulude vähendamine.


Võtke meiega ühendust teenuse tellimiseks või lisainformatsiooni saamiseks!